Sade fiyat, markalı ürün = Avansas

Siz de benim gibi dizüstü bilgisayarından saatlerce oyun oynayan biriyseniz şu halleri bilirsiniz; sıcak masa, sıcak bilgisayar, sıcak klavye. Bilgisayarınızın fan çıkışının yanına koyduğunuz kola bile dakikalar içerisinde ağzınıza ılık bir şekilde servis edilir. Ve bu tat ile irkilir bu sıcak sıkıntıyı farkedersiniz.

Ben de bu sıkıntıyı bu sene havaların ısınmasıyla farketmeye başladım. Eski soğutucumu artık emekliye ayırmanın vakti geldiğini farkettiğimde araştırmaya başladım. Fiyat/performans penceresinden bir eleme yaparak Avansas’taki laptop soğutucu ürünlerini buldum. Yerimden bile kalkmadan alışveriş yapmak yalan söylemeyeyim benim de hoşuma gidiyor. Hem niye dükkanın elektriği, suyu vb. faturaları ve taşıma/sergileme masraflarını ödeyip pahalıya ürün alayım ki? Avansas’ta bu masraflar olmadan ürünün sade fiyatı var zaten.

Reklamlarından da adını duyuyoruz artık Avansas’ın. Ofis malzemeleri satan bir e-ticaret sitesi. Normalde evimiz için tek tek aldığımız malzemeler, ofis için toplu alımlarında uygun fiyata geliyor. Bunun yanında, teknoloji bölümünde, tek tek alımlar için, diğer e-ticaret siteleri ile yarışacak fiyatlar sunuyorlar. Nitekim notebook soğutucu kategorisinde bulunan ürünler benim için Avansas’ı cazip kılıyor.

Tabi bir firmayı güvenilir kılan arkasında durduğu veya sattığı ürünleridir dediğinizi duyar gibiyim. Avansas’ın satışını yaptığı markalardan bazıları, HP, Xerox, Inca, Logitech, Arçelik, Lipton, Nescafe, Adore, 3M gibi dünya markaları. Bu markalar alışverişimizde Avansas’a güveni de dolayısıyla artırıyor.

Alışveriş sepetimi de paylaşıp yazımı sonlandırayım. Uygun fiyatlı hafıza kartı seçtiğim ürünlerin başında geliyor. Fazlaca yazıp çizen birisi olarak paket halinde kalemlerim ve beğendiğim soğutucu sepete diğer eklediklerim;

Hafıza Kartı: http://www.avansas.com/sandisk-sdsdqua-008g-u46a-mobile-ultra-hafiza-karti-micro-sd-16-gb.html

Soğutucu : http://www.avansas.com/inca-inc-341fxp-ultra-sessiz-usb-notebook-sogutucu-ve-stand-kirmizi.html

Kalem: http://www.avansas.com/pensan-ofispen-tukenmez-kalem-mavi-60-li.html

Renkli günler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *